Fotografia

  • ślubna
  • noworodkowa
  • ciążowa
  • reklamowa

Nazywam się Paweł Paczek
Jestem fotografem.

Cieszę się, że do mnie trafiliście! Jestem przekonany, że wspólnie stworzymy piękną historię.

Mieszkam w Ciechocinku, ale fotoreportaże ślubne realizuję na terenie całego kraju, odległość nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu, w ciągu tych kilkunastu lat dotarłem już chyba we wszystkie najodleglejsze zakątki Polski.

Fotografią ślubną zajmuje się od wielu lat, cały czas staram się szlifować swój własny styl, jednocześnie jestem na bieżąco z aktualnymi trendami w fotografii. Realizując Wasze zlecenia łączę zamiłowanie do fotoreportażu i portretu, staram się uchwycić Wasze emocje, uśmiechy, gesty, spojrzenia. Jestem zawsze tam, gdzie powinienem być, często prawie niezauważalny.

Pracuję na terenie całej Polski – odległość nie stanowi najmniejszego problemu 🙂 Macie ochotę na zwariowany plener nad morzem lub na Mazurach? Nie ma problemu – jedziemy 🙂 A może macie swój własny pomysł na sesję? Jeśli tak, jestem do Waszej dyspozycji

Reportaże robię w sposób naturalny, niereżyserowany, ale w każdej chwili możecie liczyć na moją pomoc, wsparcie i podpowiedzi.  Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym dokładniej przedstawię swoją ofertę i poznam Wasze oczekiwania. Jestem otwarty na wszelkie pomysły i sugestie dotyczące naszej współpracy.

Specjalizuję się fotografii ślubnej, rodzinnej, ciążowej, noworodkowej. Wykonuję także zlecenia reklamowe dla firm.

Wieloletnie doświadczenie w zawodzie fotografa, kilkuletnia praca w laboratorium fotograficznym oraz pracy reporterskiej spowodowały, że praca fotografa ślubnego sprawia mi ogromną satysfakcję a zlecenia wykonuję bez obawy o warsztat techniczny 🙂

Posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych. Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym dokładniej przedstawię swoją ofertę i poznam Wasze oczekiwania.

Paweł Paczek

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy