Fotografia

  • ślubna
  • noworodkowa
  • ciążowa
  • reklamowa

Sesje ciążowe

Sesje brzuszkowe polecam robić w 7-8 miesiącu, kiedy czujesz się jeszcze nie za ciężko a brzuszek jest bardzo ładnie wyeksponowany :)

Na sesje zapraszamy przyszłe mamy z partnerami lub same 🙂

 Fotografia ciążowa najczęściej jest wykonywana w plenerze lub w studio, jeżeli wolicie może być to sesja lifestylowa w Waszym domowym zaciszu. Wasz komfort i samopoczucie jest dla mnie najważniejsze. Sesje ciążowe najczęściej realizuję w Ciechocinku,Toruniu, Włocławku, Bydgoszczy.

W trakcie  sesji brzuszkowej możecie skorzystać z moich pięknych sukni ciążowych, szytych przez najlepsze polskie firmy, specjalnie do tego typu sesji lub możecie mieć na sobie swoje ciuchy, w których się dobrze, swobodnie  czujecie.

Jeżeli skorzystacie  z naszej oferty sesji brzuszkowej a po porodzie z sesji noworodkowej na co ogromnie namawiam, na drugą sesję otrzymujecie zniżkę w postaci 3 dodatkowych zdjęć (czyli zamiast 12 zdjęć otrzymacie 15)

Sesje noworodkowe

*kiedy wykonuje się taką sesję?

Sesja noworodkowa jest niezwykłą sesją. Wykonuję ją razem z małżonką Agnieszką. Na taką sesję zapraszamy między 10-14 dniem życia dziecka, wtedy maluszek większość czasu przesypia, jest plastyczny  a my możemy dziecko ułożyć w noworodkowe pozy.

*kiedy się umówić na taką sesję?

Najlepiej pod koniec ciąży, lub tak jak robi większość par przy okazji sesji brzuszkowej, umawiamy wstępnie termin i oczekujemy na narodziny dziecka, czekamy na kontakt od  Was w ciągu 1-2 dni po urodzeniu dziecka i wtedy, w miarę możliwości -wolnych terminów umawiamy się na dokładny dzień 🙂

*Ile twa sesja?

Sesja noworodkowa trwa około 3 godz. Sesję dostosowujemy do maluszka, jest czas na karmienie, przewijanie,  staramy się aby sesja przebiegała spokojnie i powoli bez pospiechu 🙂 Na sesji mogą przebywać wyłącznie rodzice dziecka i rodzeństwo maluszka.

*gdzie sesja jest wykonywana?

Zdjęcia wykonuję w swoim studio, w którym wszystkie niezbędne akcesoria i rekwizyty (posiadam przewijak, podgrzewacz do mleka, sterylizator do smoczków, mokre chusteczki itd, rodzice zapewniają zapas mleczka i pieluszek 🙂  Dbam także o odpowiednia temperaturę pomieszczeniu podczas takiej sesji, która wynosi 28 stopni.  Każda sesja noworodkowa składa się z dwóch części – sesji samego Maluszka oraz zdjęć rodzinnych. Bardzo ważne jest zapewnienie Maluszkowi komfortowych warunków  – dlatego istotne jest aby w trakcie pierwszej części sesji w studio przebywało jak najmniej osób. To jest powodem dlaczego zdjęcia rodzinne wykonywane są zwykle na końcu naszego spotkania.

Posiadam wiele rekwizytów, kocyków, teł, ale jeżeli macie jakieś własne pomysły- jestem do Waszej dyspozycji.

Sesje kobiece.

Sesja kobieca ma na celu uchwycić Twoje piękno, czas w którym będziesz się czuła dobrze. Zakres sesji zależy od Ciebie. Mogą to być zdjęcia portretowe- wykonywane najczęściej w swetrach oversizowych, które można zsunąć na ramię, rozpinanych koszulach najczęściej białych lub czarnych ale mogą to być zdjęcia bardziej buduarowe – czyli koronki, halki, gorsety, jeszcze bardziej pokazujące piękno Twojego ciała. Niektóre moje klientki przychodzą od razu zdecydowane na konkretny rodzaj zdjęć, niektóre w czasie zdjęć zdecydują jak rozwinie sie sesja. Wszystko tak naprawdę zależy od Was samych co chcecie aby na zdjęciach było pokazane. I nie bójcie się Waszych niedoskonałości. Poradzimy sobie z nimi.

Nie oczekuję od Ciebie nic poza tym, żebyś była sobą. To ja jestem fotografem i poprowadzę Cię przez całą sesję. Zupełnie nie ma znaczenia Twój wiek lub kilogramy, to czy kiedykolwiek wcześniej pozowałaś do zdjęć. Nie oczekuję również, że ze względu na sesję, przeprowadzasz rewolucję w swoim wyglądzie, wystarczy wyspana buzia, makijaż i ładnie ułożone włosy, tak żebyś czuła się pięknie  Najważniejsze jest Twoje nastawienie, sama chęć uczestniczenia w sesji, resztę pozostaw już mnie.

1. Kto jest obecny w czasie sesji kobiecej ?Sesja kobieca to czas bardzo specyficzny dlatego najczęściej jesteś Ty, jestem ja – fotograf, Jeśli chcesz możesz ze sobą przyprowadzić przyjaciółkę, proszę jednak byś wzięła osobę z dobrym nastawieniem, wspierającą Ciebie i wprawiającą w dobry humor

2. Czy zdjęcia będą upublicznione? Nigdy nie publikuję zdjęć bez zgody klientki. Jeżeli otrzymam taką zgodę, pytam się zawsze o konkretne zdjęcia i tylko te publikuję. Jeżeli nie otrzymam takiej zgody, żadne ze zdjęć nie zostanie opublikowane.

3. Gdzie może się odbyć sesja? Najczęściej sesje odbywają się w moim studio – Podole 54d  koło Ciechocinka, ale jest także kilka innych opcji, czasami przyjeżdżam do domu klientki a czasami działamy w plenerze

4. W co się ubrać?

  • Swetry oversizowe, które można zsunąć  na ramię, rozpinane, koszule najczęściej białe lub czarne ale mogą to być zdjęcia bardziej buduarowe – czyli koronki, halki, gorsety, bardziej zmysłowe– jeszcze bardziej pokazujące piękno Twojego ciała, możesz zabrać swoja ulubioną bieliznę w której czujesz się zmysłowa i piękna, wyjątkową sukienkę którą zachowujesz na te okazje kiedy chcesz kogoś olśnić. biała, jasna bielizna, gorset, haleczka
  • jasne stylizacje – sukienki, koszule, topy, spodenki – wszystko co jest zmysłowe i co wyraża Wasz styl.
  • Najczęściej klientki przybywają do mnie z walizką pełną ubrań i razem – przed sesją wybieramy to co najlepiej się sprawdzi.

5. Kiedy otrzymasz zdjęcia? Po 3-4 roboczych dniach po sesji dostaniesz linka do strony gdzie na spokojnie będziesz mogła wybrać te zdjęcia które Ci się najbardziej podobają i które ja będę  obrabiać. Po wysłaniu mi Twojego wyboru mam maksymalnie 30 dni roboczych na przygotowanie zdjęć, po tym czasie spotykamy się i w zależności od wybranego pakietu oddaję Ci piękne odbitki albo album lub folio-box

Sesje dziecięce, rodzinne

Sesje dziecięce i rodzinne mogą być stylizowane lub naturalnie. W studio lub w plenerze (co gorąco polecam) . Takie sesje trwają około 1,5 godz.

W przypadku sesji rodzinnych postarajcie się aby garderoba całej rodziny pasowała do siebie kolorem i stylem. Fantastyczne są kolory „ziemi”: beże, miodowe, brązy, bordo, dobrze żebyście mieli jakiś kolor przewodni, białe koszule, zwykłe białe T-shirty,  podobne sukienki przy sesjach matek z córkami też się sprawdzą, unikajcie bluz z aplikacjami, rysunkami, dużym logo,  ale jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły 🙂

Wykonujemy także sesje lifestylowe- naturalne, spontaniczne zazwyczaj w domu klienta – takie 2-3 godziny z życia rodziny (zabawa, karmienie, wygłupy, przytulasy itp.) efekty takich sesji są bardzo fajne i naturalne 🙂

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy